Jumaat, 24 Mac 2017 - 4:09PM
Waktu Solat Kuala Lumpur:

Meja Berita BH menggunakan alamat e-mel bhnews@bh.com.my bagi semua urusan makluman dan jemputan media.


Untuk sebarang maklum balas berhubung laman web BH, sila hantarkan kepada bhonline@bh.com.my.

Ibu Pejabat

The New Straits Times Press (Malaysia) Berhad,

Berita Harian, Balai Berita, 31 Jalan Riong,

59100, Kuala Lumpur, Malaysia

HOTLINE NSTP: 1-300-22-6787

Faks: 603-2056 7081, 603-2056 7082

Nama E-mel Jawatan Sambungan
Datuk Mahfar Ali mafa@bh.com.my Pengarang Kumpulan BH
4443
Datuk Badrulhisham Othman baneta@bh.com.my Timbalan Pengarang Kumpulan BH
4370
Datuk Ahmad Zaini Kamaruzzaman madzaini@bh.com.my Pengarang Eksekutif Berita, Rencana dan Digital
4415
Rosli Safar roslis@bh.com.my Pengarang Eksekutif Pengeluaran/e-Paper
4350
Saidon Idris saidon@bh.com.my Penulis Khas Kanan
2169
Azhar Abu Samah azharas@bh.com.my Pengarang Bersekutu BH2/Mingguan
4931
M Thilinadan thilly@bh.com.my Pengarang Bersekutu Berita dan Integrasi Media
4722
Kadir Dikoh kadiro@bh.com.my Pengarang Bersekutu Ehwal Semasa
4351
Dzulkfley Zanudin dz@bh.com.my Ketua Penyunting Berita dan Ehwal Semasa
4419
Nazaruddin A Bakar nazarudin@bh.com.my Ketua Penyunting, Mingguan/BH2
4435
Zainudin Mohd Isa zainud@bh.com.my Pengarang BH Online
4492
Rasid Rahaman rasid@bh.com.my Pengarang Sukan
4365
Mutazar Abdul Ghani tazargani@bh.com.my Pengarang Bisnes
4351
Fadzlena Jafar fadzlena@bh.com.my Pengarang Pendidikan
4770
Shamshul Azree Samshir sazree@bh.com.my Pengarang Hiburan
4699
Nazmi Yaakub nazmi@bh.com.my Pengarang Sastera dan Budaya
4439
Jami'ah Shukri jamia@bh.com.my Pengarang Famili
4020
Muhamad Shahrul Nizam Manshor muhamadshahrul@bh.com.my Pengarang Seni dan Susun Atur BH
4024
Azman Abdul Hamid azmanabdulhamid@bh.com.my Pengarang Rencana/Lidah Pengarang
4694
V Asokan asokan@bh.com.my Pengarang Luar Negara
4420
 
Alamat Emel:
Meja Berita bhnews@bh.com.my
Meja Sukan bhsukan@bh.com.my
Meja Ekonomi bhbiz@bh.com.my
Meja Pendidikan upen@bh.com.my
Meja Wanita bhnita@bh.com.my
Meja Hiburan bhhip@bh.com.my
Meja Sastera bhsastera@bh.com.my